LV Bet live

Obecnie aż trudno sobie wyobrazić, by dobry bukmacher działał bez produktu na żywo. Takie zakłady stale zyskują na popularności. Zresztą, w momencie gdy połączenia internetowe się ustabilizowały, a technologia użytkowana w smartfonach i tabletach mocno wyskoczyła do przodu, było oczywiste, że takie rozwiązanie zyska na jakości. Dlatego też nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem, że LVbet zdecydowało się poszerzyć swoje zestawienie i dodać LIVE jako jedno z kluczowych pomysłów w ich wykonaniu. To rzeczywiście ciekawe wsparcie, na które niektórzy przerzucili się już całkowicie. Dlatego też przygotowaliśmy dla was krótki artykuł, w którym poruszymy dokładnie wszelkie aspekty Na żywo, które dostępne są na LVbet i które będą dotyczyły waszej aktywnej gry na ich stronie. Jeśli zatem wciąż nie posiadacie tam konta, a jednocześnie szukacie marki godnej zaufania, zdecydowanie wam polecamy zmienić ten stan rzeczy już teraz.

LV Bet na żywo

LV Bet live (na żywo)

Zanim przejdziemy do prezentacji produktu, chcielibyśmy was jeszcze wdrożyć w samą markę LVbet. Jest to firma w pełni legalna, działająca na bazie przyznanej licencji, z dodatkowym szyfrowaniem strony. Ich punkty stacjonarne znajdziecie także w kilku miastach z Polski. Tak piszą o sobie w zakresie wprowadzenia graczy: „Lvbet to bez wątpienia legalny bukmacher internetowy. Swoje istnienie na polskim rynku zakładów bukmacherskich zawdzięcza licencji Ministerstwa Finansów, regulującej zakłady online na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Dzięki temu, usługi świadczone przez lvbet.pl w pełni umożliwiają Wam dostęp do profesjonalnej oferty zakładów sportowych. Bukmacher lvbet.pl to pewna marka, budząca głębokie zaufanie jej użytkowników.

Przekonały się już o tym rzesze graczy naszych zakładów sportowych, a internetowe fora opiniotwórcze stwierdzają jednogłośnie, że lvbet jest wschodzącą gwiazdą polskiego rynku.” – to już spora zachęta, aczkolwiek nadal nie wszystko. Dodają bowiem dalej: „Skorzystaj z pełni legalnej oferty zakładów online - prawdopodobnie jedynej takiej w całej Polsce. Z pewnością nie zawiedziesz się, a nasza licencja rozwieje wszelkie wątpliwości związane z bukmacherami zagranicznymi. "LV BET spółka z o.o." spełnia wszystkie postanowienia przyznanej licencji, włącznie z opłatą podatków. Dzięki temu możesz oddać się bezstresowej rozrywce, nie martwiąc się o to, jak i kiedy odprowadzić podatki od wygranych. To dla wygody i bezpieczeństwa finansowego użytkowników bukmachera(…).” Nieźle, prawda? Zresztą marka sponsoruje polski sport, ma pewne i sprawdzone metody płatnicze, a do tego oferuje Zakłady bukmacherskie także w wydaniu sportów wirtualnych. W dalszej części naszego materiału sprawdzamy już dokładną ofertę na żywo.

Oferta gier i zakładów na żywo

Zakłady na żywo oczywiście są częścią całej składowej LVbet. Znajdziecie w niej widok konferencyjny lub pojedynczy, w zależności od waszych preferencji. Nie brakuje także pełnego kalendarza, w którym zamieszcza się rozpiskę wszystkich najważniejszych wydarzeń, które będą dostępne do typowania w ten właśnie sposób. Na witrynie bukmachera znajdziecie co najmniej kilkanaście dyscyplin bieżących. Będzie oczywiście piłka nożna, ale też snooker, siatkówka, koszykówka, tenis, baseball, badminton, tenis stołowy oraz zagadnienia powiązane z esportem. W jej skład wejdzie dla przykładu League of Legends oraz DOTA2. W każdym przypadku czeka na was nie lada wyzwanie i ciekawa zabawa z której dobrze skorzystać.

Skoro jesteśmy już przy zakładce LIVE, to warto w ogóle wyjaśnić, z czym się ona wiąże. W takim trybie gra się na spotkania, które już są toczone. Możecie zatem typować po gwizdku rozpoczynającym wydarzenie, ale często też nawet na kilkanaście sekund przed jego końcem. To oferta skierowana do osób, które chcą grać na bieżąco analizując formę danej formacji. To także opcja dla tych, którzy zwyczajnie się spóźnili. Jeśli jesteście na stadionie lub siedzicie przed telewizorem, łatwiej jest zrozumieć, która formacja jest w tzw. Gazie i która najpewniej wkrótce strzeli bramkę. Dlatego też tryb na żywo stał się tak popularny. Inna sprawa, że na stronie LVbet znajdziecie dodatkowo liczne kursy premiowe. To już nie tylko gra na klasyczne 1 X 2, ale też opcje dodatkowe: handicap, wynik do przerwy, w kwadransie, dokładny rezultat końcowy i wiele więcej. LVbet udostępnia każdą z tych opcji, dzięki czemu możecie liczyć na szereg możliwości, których nie da się zrealizować poprzez normalne zakłady.

Transmisja na żywo i promocje

Na stronie LVbet nie znajdziecie co prawda transmisji bezpośredniej w postaci relacji z boiska, nie przeszkadza to jednak w typowaniu ogólnym. Możecie przejść do widoku pojedynczego, gdzie otworzycie sobie zdarzenie, a tam wyświetlone będą konkretne statystyki: minuta meczu, wynik na chwilę obecną czy też zestawienie żółtych i czerwonych kartek, a także rzutów rożnych. Możecie stale modyfikować swoje typy.

Pomocne w tym będzie także typowanie z promocjami. Akurat LVbet bardzo mocno ceni sobie akcje tego typu. Dlatego też liczne bonusy będą tu dokładnie tym, czym dobrze jest się interesować. Są tu akcje w stylu Multikozak, wspierające zagraniczne dyscypliny, program lojalnościowy, akcja powitalna czy oczywiście bezpieczny kupon, który pomoże wam z wdrożeniem swojej osoby na stronę tej marki. Na dzień dobry przysługiwać wam będzie nawet 1 500 złotych i wszystkie te środki spokojnie będzie można wykorzystać za sprawą trybu na żywo. To ciekawy dodatek i urozmaicenie, ale przede wszystkim realna szansa na to, by wygrywać pieniądze w jeszcze większych nominałach.

Obsługa klienta a tryb na żywo

LVbet to marka Polska, która działa na bazie przyznanej na sześć lat licencji. Dzięki temu macie 100% pewności, że możecie tu liczyć na dokładnie takie wsparcie, jakiego oczekiwaliście. Dlatego też od razu informujemy, że na witrynie znajdziecie pełen dział FAQ z najważniejszymi pytaniami i odpowiedziami, jakie możecie sobie zadawać w tej kwestii. Jeśli jednak w danej sprawie potrzebować będziecie realnej pomocy, wystarczy sprawdzić stronę i przejść w prawy jej dolny róg. Widnieje tam zakładka czatu na żywo. Po jej kliknięciu od razu zostaniecie przeniesieni do rozmowy z konsultantem (trzeba się do tego zalogować). Czas oczekiwania na ich pomoc to maksymalnie kilka minut, aczkolwiek zwykle jest to jeszcze krócej. W ten sposób od razu przedstawicie sprawę i załatwicie ją znacznie szybciej, niż chociażby przez telefon.

Na koniec pragniemy także zaznaczyć, że LVbet wspiera zagadnienie odpowiedzialnego hazardu. Jest to jedna z tych marek, która przykłada do tego ogrom czasu. Dlatego też możecie w razie czego nałożyć na siebie wszelkiej maści limity: wartości środków pieniężnych na zakłady, czasu spędzonego w grze czy nawet zawiesić swój czas gry. Wykluczenie też wchodzi w grę, co jest opcją ostateczną, aczkolwiek czasem wymaganą.

Wszystko to składa się na świetną ofertę LIVE!

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: