Symulowane gry karciane w ofercie Fortuna

Legalni bukmacherzy w Polsce zaczynają nas przyzwyczajać do ciekawych nowinek w ofercie. Niektórzy stawiają bowiem na terminale do obstawiania w punktach naziemnych, większość decyduje się również na wprowadzenie sportów wirtualnych. Jednak to tylko początek nowości. U kilku z nich bowiem zaczęły się pojawiać symulowane gry karciane. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, na czym one polegają i jaką ofertę ma dla nas bukmacher Fortuna.

Czym są symulowane gry karciane?

Czym są symulowane gry karciane?W ofercie firmy Fortuna pojawił się zupełnie nowy dział o nazwie Bet On Games. Jest to miejsce, w którym dostępne są symulowane gry karciane. jako klienci możemy w nich śledzić na żywo rozgrywkę z prawdziwym krupierem. W Bet On Games naszym zadaniem jest obstawianie poszczególnych opcji, które mogą pojawić się na stole. Ktoś może jednak powiedzieć, że to przecież gry z kasyna internetowego! Tymczasem jest nieco inaczej. Przejdźmy na chwilę do kasyna internetowego. W typowym kasynie na żywo możemy zagrać w kilka gier karcianych, w tym w bakarat. Konieczne dla nas jest znane reguł gry, jak u również podejmowanie odpowiednich decyzji. Pojedynek tu odbywa się między graczem a bankierem. Z naszych 2 lub 3 kart musimy uzbierać wynik jak najbliższy 9. To samo tyczy się drugiej strony. Wygrywa ten, kto będzie miał lepszy układ kart. Po wylosowaniu pierwszej karty możemy mieć wpływ na to, czy będziemy losować drugą i ewentualnie trzecią kartę. Możemy zatem zwiększać swoje szanse na wygraną. Tym się właśnie charakteryzuje hazard w kasynie. Warto przy tym pamiętać, że zakłady tam należy wnieść jeszcze przed grą, a następnie można decydować się na dodatkowe.

 

Zupełnie inaczej ma się sprawa z symulowanymi grami karcianymi. Jak sama nazwa nam wskazuje, mamy tu do czynienia z symulacją. Nie mamy tu bowiem wpływu na wynik, jak i kolejny ruch krupierki. To osoba prowadząca grę decyduje o kolejnych ruchach, które dzieją się niejako automatycznie. My możemy jedynie w odpowiednim momencie obstawiać wybrane zakłady. To trochę tak, jakbyśmy stali z boku pojedynku karcianego między 2 graczami i obstawiali zakłady na to, który z nich wygra. Możemy zatem mieć udział w grze hazardowej, jednak bez czynnego udziału w samej rozgrywce.

Bakarat w Bet on Games

Z chwilą wystartowania z ofertą Bet On Games bukmacher Fortuna zaproponował nam jedynie rozgrywkę w bakarata. Jednak idąc tropem innych bukmacherów, będzie on zapewne wprowadzał do katalogu także inne gry, jak choćby wojnę, poker czy blackjacka. Przyjrzyjmy się jednak teraz bakaratowi.

Po otwarciu tej gry w Fortunie, otworzy się nam pokój z podglądem na żywo. Przy stole znajduje się krupier lub krupierka. Posiada on talię kart bez jokerów, które przechodzą przez specjalny czytnik, który je skanuje przed wyłożeniem na stole. Możemy na początku postawić zakład w ciemno, gdzie wybieramy gracza lub bankiera. Możemy również postawić na remis, który jednak rzadko występuje. Najpierw bankier losuje kartę dla gracza. W zależności od tego, ile da nam punktów (od 0 do 9) zmieniają się kursy. Potem losowana jest karta dla krupiera. Tu znów zmieniają się kursy. Następnie losowana jest druga karta dla gracza, po czym dla krupiera. Na końcu zaś mogą zostać dolosowane trzecie karty. Po każdym losowaniu zmieniają się kursy i możemy obstawiać zakłady. W międzyczasie możemy także zdecydować się na zakłady dodatkowe.

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: