Totalbet live

Trudno sobie obecnie wyobrazić dobrego bukmachera, który w ogóle nie posiada trybu na żywo. Opcja ta pojawiła się już kilka lat temu i od tamtej pory stale jest rozwijana. Dlatego też obecnie mówimy o produkcie w pełni wartościowym, który na pewno mocno pomoże wam w realizacji swoich pasji. Jedną z marek, która bardzo dobrze prezentuje się pod tym kątem jest Totalbet.

To Polska firma, która otrzymała na początku 2018 roku licencję od Ministerstwa Finansów. Dzięki temu weszli na rynek i zrobili to naprawdę dobrze. Ich oferta jest obecnie bardzo ceniona, a możliwości płatnicze od PayU, Dotpay czy Przelewów24 jedynie to potwierdzają. Jeśli dodamy do tego inne czynniki, a przede wszystkim świetne zestawienie gier i zakładów – zyskujemy to, po co tu przyszliśmy.

Totalbet zakłady na żywo

Totalbet Live (Na Żywo)

Tryb gry na żywo dostępny jest na stronie bukmachera Totalbet dla każdego. Wystarczy przejść przez krótki proces rejestracji, a także zweryfikować swoje konto. To standardowa praktyka, która pozwala bukmacherowi sprawdzić, czy pod daną osobę nie podszywa się ktoś niepożądany, np. dzieci. Marka jest w pełni bezpieczna i pozwoli wam należycie wdrożyć się w świat zakładów na żywo. Zanim przejdziemy do gry, pozwolimy sobie jeszcze zacytować oficjalną stronę tego operatora, jako że znajdziecie w niej wszelkie te informacje, które istotne są dla osoby początkującej: „TOTALbet - jesteśmy legalną, polską firmą bukmacherską, utworzoną w 2017 roku. Oferujemy możliwość zawierania zakładów wzajemnych w internecie, a wkrótce także w punktach naziemnych. Na rynku wyróżniamy się jakością, zgodną z zachodnimi standardami. Szeroka oferta i wysokie kursy, połączone z nowoczesnym systemem. To jakość, na którą czekałeś!”. Zapraszamy zatem do materiału głównego!

Zakłady na żywo

W ofercie Totalbet znajdziecie cztery produkty. Są to sporty, Live oraz Esport i Virtuals. W każdym przypadku liczyć można na pełen harmonogram i zestawienie godne pochwały. Zresztą studio deweloperskie, które dostarczyło tu możliwości, uznawane jest za jedno z najlepszych na świecie. Nie musicie się zatem martwić opóźnieniami czy zbędnymi usterkami, które mogłyby was pozbawić cennych wygranych. W co w ogóle zagracie i czym jest taki tryb? W prostych słowach, rozwiązanie LIVE pozwala wam typować na mecze, które już się rozpoczęły. Jest to zatem rozwiązanie dla osób, które zwyczajnie spóźniły się z kuponem lub chcą analizować wydarzenie przed telewizorem czy nawet z poziomu stadionu. To świetny i bezpieczny pomysł, który sprzyja dodatkowym przemyśleniom, zwłaszcza, że oferowane kursy są tam bardzo wysokie. Na Totalbet będziecie mogli zresztą grać nie tylko single, ale też kupony łączyć i tworzyć świetne pomysły kumulacyjne i systemowe.

W zakresie dyscyplin, oferta rzeczywiście nie jest tu tak imponująca jak klasycznie, ale trzeba przyznać sobie jasno – nie to jest priorytetem i jest to jednocześnie zrozumiałe. Wśród kluczowych gier są piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, hokej na lodzie, wspomniane już wyżej obstawianie esport czy piłka ręczna i futsal. Zestawienie może być szersze, ale zależy to w całości od wydarzeń sportowych ze świata. Im jest ich więcej, tym lepiej dla samego gracza. Dodatkowo na stronie możecie znaleźć harmonogram z rozpiską, dzięki któremu dowiecie się, które formacje grają w danym czasie. Włącznie z systemem rozpoznawania ligi dowiecie się, jak gra dany klub, jak wygląda head to head oraz czego oczekiwać po formie na wyjeździe i w domu. Wśród takich meczów możecie znaleźć nie tylko normalne 1 X 2, które oznacza wygraną gospodarzy, remis oraz zwycięstwo gości, ale też ponad 50 innych propozycji: handicap, strzelcy, wynik do przerwy czy dokładny rezultat końcowy. Rozwiązań jest tu wiele, a dzięki opcji monitorowania wydarzeń, traficie na coś, co być może wyprze standardowe rozwiązania z zakładów sportowych, które znaliście do tej pory.

Transmisja na żywo i oferowane promocje

Jeśli interesuje was analiza, dobrze jest wiedzieć, że część spotkań jest odpowiednio transmitowanych. Co prawda nie działa to na takich zasadach jak mecze w telewizji, ale pokazują nam strefy boiska, w których właśnie toczona jest batalia. Zobaczycie też bezpośrednie statystyki i ocenicie dokładnie rytm gry. Sprzyja to łatwiejszemu typowaniu. Przy wsparciu odpowiednich promocji zyskacie zatem świetne rozwiązanie na kolejne miesiące. Totalbet posiada zresztą doskonałej jakości kursy, a także bardzo szybki system rozwiązywania kuponów. Za jego sprawą załatwicie wszelkie plany bez konieczności zbędnego stresu i zadawania pytań, czy zdążycie. Wracając jednak do promocji…

Bonusy w zakładach sportowych to bardzo obszerne zagadnienie, jednakże wiele z nich wykorzystacie także w trybie na żywo. Będzie to w pierwszej kolejności promocja powitalna oraz wszelkie doładowania typu reload bonus (doładowanie gotówkowe). Dzięki nim powiększycie swoje zasoby finansowe i zyskacie znacznie więcej środków na początek czy potem w danym tygodniu. W trybie na żywo możliwe jest też wykorzystanie freebet oraz darmowych zakładów, które często dodawane są bezpośrednio do oferty powitalnej. Takie vouchery pozwolą zagrać kupon bez ponoszenia własnego kosztu (lub zwracają wam te środki), co na pewno szybko docenicie. Oprócz tych propozycji, w trybie live wykorzystacie chociażby program lojalnościowy, system zapraszania znajomych i VIP, a także znane już w Polsce promocje typu Gram Grubo czy Multi Zakład, w którym kupony są powiększane w zależności od tego, ile znajdzie się na nim wydarzeń. Na koniec pragniemy przy tym przypomnieć, że takie bonusy mają swoje regulaminy. Za sprawą warunków i zasad dowiecie się zatem jak grać i jak prawidłowo realizować wszelkie premie, które będą wam przysługiwać za sprawą dodatków od Totalbet.

Obsługa klienta w trybie na żywo

Totalbet to marka, która w pełni wspiera swoich graczy. Dzięki nim możecie liczyć na dotarcie do wszelkich projektów związanych ze stroną. W pierwszej kolejności oddano do waszej dyspozycji kompleksowy dział FAQ. Znalazły się w nim najważniejsze pytania i odpowiedzi, które możecie mieć w zakresie gry online. Jeśli to okaże się jednak niewystarczające, spokojnie porozmawiacie z konsultantami. Są oni dostępni mailowo oraz za sprawą czatu na żywo. Znajdziecie go w prawym dolnym rogu strony. Po kliknięciu tej opcji otworzy się dodatkowe okienko, a czas oczekiwania na reakcję danej osoby wynosi zwykle ok. minuty. Dzięki temu błyskawicznie rozwiążecie każdy problem, który możecie spotkać u operatora.

Gra w Totalbet to przyjemność, pamiętajcie jednak, że marka w pełni wspiera zagadnienie odpowiedzialnego hazardu. Nigdy nie grajcie wyłącznie w celach zarobkowych ani nie przesadzajcie ze stawkami. W razie gdybyście odczuwali niepokój związany ze zbyt częstą grą, możecie to od razu zgłosić obsłudze, która nałoży na was limity.

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: