Zakłady STS LIVE

Zakłady sportowe STS LIVE TVCzym charakteryzują się zakłady sportowe STS w wersji LIVE? Czy dobrze prezentują się na tle konkurencji? W jakie dyscypliny można zagrać? Na te pytania i znacznie więcej, odpowiadamy w tym krótkim artykule. Warto po niego sięgnąć za każdym razem, gdy planujecie rozpoczęcie przygody z obstawianiem meczów właśnie w takiej formie. Rozwój internetu oraz coraz to większe wymagania stawiane przed operatorami rozrywki on-line sprawiły, że STS podniósł poprzeczkę. Ich współpraca z reprezentacją Polski czy Lechem Poznań dostanie pokazuje, że rozwój jest ich mocną stroną. Zapraszamy zatem do lektury.

CO TYPOWAĆ W STS LIVE?

Oferta zakładów na żywo jest naturalnie zmienna. Nie jest powiedziane, że kategorie są „bezpieczne” i nie zostaną zamienione przez kolejne. Należy się dostosować do rynku oraz w szczególności, do bieżących wydarzeń sportowych na świecie. Standardowo typować będzie można na piłkę nożną, tenis, koszykówkę, siatkówkę czy baseball, ale innego dnia może to być również piłka ręczna czy inne dyscypliny. Co bardzo ważne, STS zadbał o to, aby każda kategoria była poszerzona o zdarzenia dodatkowe. Jest to odwzorowanie oferty klasycznej, zatem spodziewajcie się takich pozycji jak ilość goli, dokładna ilość goli jednej i drugiej drużyny, strzelcy następnych bramek czy chociażby fakt, że któraś z ekip nie straci w ogóle bramki. Takich rozwiązań może być nawet kilkadziesiąt, co czyni obserwowanie potyczki na żywo jeszcze ciekawszą.

TELEWIZJA SPORTOWA OD STS

Jedna z najciekawszych rzeczy, jaką znajdziecie u tego bukmachera. Typować możecie bezpośrednio poprzez oglądanie zdarzenia. Dla przykładu może to być mecz tenisowy pomiędzy Federerem a Del Potro. Należy rzecz jasna założyć swoje konto, ale przecież nie będzie to żadną przeszkodą. Bycie od pierwszej do ostatniej minuty pojedynku pozwala na śledzenie zawodników i piłkarzy, co pozwala później podejmować trafne decyzje. Nie musimy przy tym dodawać, że taki pomysł jest strzałem dziesiątkę dla osób pewnych swego, które dla przykładu spóźniły się z wytypowaniem wyniku przed startem zmagań.

POSTAW SWÓJ KUPON W STS LIVE

Okienko kuponów w STS Live widoczne jest po prawej stronie. Zaraz nad czatem w którym możecie porozmawiać z innymi użytkownikami. To sporego kalibru innowacja. Do tej pory konwersacja pomiędzy graczami nie była możliwa. Rzecz jasna całość jest moderowana, dlatego znajdziecie tam wyłącznie cenne komentarze i sformułowania. Sam kupon z kolei zawsze podzielony będzie na single i ako, od was samych zależy, jak chcecie typować w wydaniu na żywo.

OBSŁUGA KLIENTA W STST NA ŻYWO

Jednym z większych atutów STS jest ich podejście do natychmiastowego rozwiązywania ewentualnych problemów. Na stronie znalazł się live czat, który sprawia, że niemal od ręki do dyspozycji mamy konsultanta. Odpowiadać on będzie za sprawdzenie naszej sprawy i postara się ją rozwiązać bez zbędnego oczekiwania.

PODSUMOWANIE

O ile STS nie udostępnia na raz zbyt wielu dyscyplin, to zawsze dostępne są tam zdarzenia kluczowe. Nigdy nie ominie was zatem prawdziwe widowisko. Całość działa niezwykle szybko, a dodatkowym smaczkiem jest sposobność do gry w wersji mobilnej. Jeśli dysponujecie tabletem lub smartfonem wystarczy podłączyć się do sieci i czerpać pełnię przyjemności z zabawy. Wysokość kursów jest tu oszałamiająca i w starciu z konkurencją, nie tylko z Polski, prezentuje się to niezwykle dobrze.

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: