Poznaj ofertę gier karcianych w ForBet

Nie da się ukryć, że pandemia związana z koronawirusem mocno dała się odczuć nie tylko branży sportowej, lecz i hazardowej. Bukmacherzy w pewnym momencie nie mieli za bardzo, co oferować swoim klientom w zakresie zakładów sportowych. na całe szczęście wciąż dostępne były u wielu zakłady na sporty wirtualne. Chcąc jednak poszerzyć swoją ofertę i ewentualnie zabezpieczyć się na przyszłość, legalni bukmacherzy wprowadzają do siebie symulacyjne gry karciane. Jednym z nich jest forBET.

 

Zakłady karciane u bukmachera

Zakłady karciane u bukmacheraZ pewnością dla wielu osób zaskoczeniem może być to, że bukmacher forBET ma teraz w swojej ofercie poker czy blackjacka. Te gry karciane do tej pory kojarzyły się jedynie z kasynami naziemnymi czy internetowymi. Niektórzy mogą się zastanawiać nad tym, czy takie gry u bukmachera są w ogóle legalne. Okazuje się, że jak najbardziej. forBET postawił bowiem na zupełnie inny system zakładów w grach karcianych.Weźmy pod uwagę typowe gry karciane jak poker, bakarat czy blackjack w kasynach. Mają one ustalone swoje reguły, odpowiednie zasady, którymi należy się kierować.

Jedną z najważniejszych jest to, że za każdym razem trzeba postawić zakład jeszcze przed rozpoczęciem gry. Dopiero po pierwszym czy kolejnym rozdaniu można nie tylko decydować się na kolejny zakład, podbicie stawki, lecz i konkretne ruchy. Jeśli przykładowo gramy w bakarata i na ręce mamy 2 karty dające nam wynik 6 czy 7, to możemy zaryzykować i ciągnąć kolejną kartę lub pozostać przy obecnych. W ten oto sposób wpływamy na to, czy będziemy mieć mniejsze czy większe szanse na wygrane. Bierzemy zatem czynny udział w grze, gdyż krupier lub krupierka prowadzący grę czekają na nasze decyzje. Tymczasem w zakładach karcianych u bukmachera mamy do czynienia z nieco inną sytuacją. Owszem odbywa się standardowa rozgrywka w pokera czy blackjacka, gdzie wygrywa jedna ze stron, jednak my nie jesteśmy żadną z nich. Znajdujemy się tu w roli widza, którego zadaniem jest obstawianie wyniku rozgrywki czy też konkretnych zdarzeń w trakcie rundy.

Wybieramy zatem, czy wygra gracz oznaczony jako numer 1 lub 2. To praktycznie tak samo, jakbyśmy stawiali na mecz piłkarski, pojedynek bokserski, tenisowy. W ten ciekawy sposób bukmacherzy ominęli obowiązujące przepisy i wprowadzili do oferty symulowane gry karciane. Na podobnej zasadzie można także w przyszłości zapewne wprowadzić także i inne gry hazardowe, które znane są z kasyn.

Zobacz również: Symulowane gry karciane w ofercie Fortuna

Oferta forBET

Bukmacher forBET zdecydował się wprowadzić na początek do swojej oferty poker, blackjacka oraz wojnę. Są to popularne gry, które raczej każdy z nas zna. Polecamy jednak sprawdzenie zakładki na stronie: Jak Grać oraz Zasady, albowiem można się z niej dowiedzieć o regułach, rodzajach zakładów. Jest to ciekawe, gdyż choćby w grze w blackjacka dostępna jest talia od 6, a J, Q, K liczone są zupełnie inaczej niż w klasycznych zasadach.

To, jak wygląda obstawianie zakładów w takich grach symulowanych, chcielibyśmy pokazać na przykładzie gry w wojnę. Jest to chyba najprostsza gra karciana, gdzie toczymy między sobą pojedynek za pomocą kart i zawsze wygrywa wyższa z talii. Kiedy otworzymy zakładkę z grą, naszym oczom ukaże się pokój z transmisją na żywo. Znajduje się w nim stół, za którym siedzi w danej chwili krupierka lub krupier. Dysponuje ona talią kart, czytnikiem do skanowania kart oraz samym stołem, na którym rozkładane są karty. Mamy tu zatem do czynienia z sytuacją jak w kasynie na żywo, gdzie łączone są elementy znane z dawnych kasyn z elektroniczną rozgrywką. Za każdym razem mamy kilkadziesiąt sekund czasu zanim rozpocznie się nowa runda. Możemy od razu postawić zakład w ciemno na gracza lub krupiera, bądź też wojnę, czyli remis, gdzie dojdzie do dogrywki.

Krupierka najpierw sięga po kartę dla gracza. W zależności od tego, jaka zostanie wylosowana, zmienia się układ kursów. Mogą się one stać bardziej korzystne dla krupiera lub gracza. Jeśli gracz otrzyma niską kartę rzędu 2, 3, 4, 5, to wtedy kurs na krupiera spada. Jeśli będzie to jednak 10, J, Q, K, to wtedy kurs rośnie. Gra odbywa się niezwykle szybko, więc praktycznie co 2, 3 minuty mamy do czynienia z nowym losowaniem. Warto jednak wiedzieć, że oprócz głównych zakładów możemy także postawić na inne kategorie. Wygrywające układy to możliwość obstawienia, czy wygrana krupierki bądź gracza odbędzie się z udziałem koloru trefl, karo, kier, pik. Możemy także obstawić, czy po prostu dana ze stron wylosuje konkretny kolor. Dostępna jest również barwa karty, gdzie obstawiamy, czy dana strona wylosuje czarną czy czerwoną kartę - to trochę jak obstawianie koloru na ruletce. Oczywiście tutaj także wraz z czasem gry na jednej talii, jak i wydarzeniami w losowaniu dynamicznie będą się zmieniać kursy.

Na ekranie możemy obserwować zarówno wyniki dwóch ostatnich rozdań, jak i również wybrać dłuższą historię. Jest to pomocne dla tych osób, które liczą karty, gdyż można z biegiem czasu szybko obliczyć sobie, ile już mocnych bądź słabych kart zostało wylosowanych, które kolory częściej występowały.

Zakłady karciane w forBET mogą stać się niezwykle popularnym działem w ofercie tego bukmachera. Są proste, związane ze zmiennymi kursami, jak i również rozliczane są po minucie, więc to świetna opcja dla niecierpliwych.

Oceń bukmachera i dodaj komentarz: